به دلیل نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از ثبت سفارش قیمت و موجودی را تلفنی چک کنید. | 02191002906

طراحی مفهومی iOS 15

ertebatministrator 1400/03/11

نسخه جدید سیستم عامل iOS با نام iOS 15 در رویدادی قبل از اپل که در 7 ژوئن مصادف با 17 ژوئن برگزار می شود
به دنیای فناوری معرفی می شود. اما هفت روز برای دیدن ایده های کافی کافی است. امروز ما برای شما ویدئویی از طراحی مفهومی iOS 15 آماده کرده ایم که تماشا می کنیم.

اپل iOS 15 را به همراه macOS 12 در WWDC 2021 معرفی خواهد کرد. این رویداد بصورت آنلاین پخش خواهد شد و عموم مردم قادر به تماشای آن خواهند بود. همچنین شایعاتی از سراسر دنیای فناوری در مورد رونمایی از MacBook Pro جدید در این مراسم وجود دارد. اگر چنین بود ، این یکی از معدود مواردی بود که اپل از سخت افزار جدید خود در یک رویداد نرم افزاری رونمایی کرد. IOS 15 مطمئناً میزبان ویژگی های جدیدی است که اپل در WWDC 2021 معرفی خواهد کرد.

ios-15.jpeg

طراحی iOS 15

فیلم طراحی مفهومی iOS 15 توسط شخصی به نام Nicholas Gigo در یوتیوب منتشر شده است
که برخی از ویژگی ها و قابلیت های این پلتفرم را نشان می دهد. این کلیپ از صفحه قفل شروع می شود و ابزارک های جدید این بخش را نشان می دهد که در زیر صفحه نمایش ساعت مشاهده می شود. همچنین ، هنگام ورود به صفحه اصلی ، با نمادهای جدیدی روبرو خواهید شد که کاملاً با سیستم عامل Mac OS BigB سازگار هستند.

سپس خواهیم دید که امنیت سیستم عامل iOS وارد دنیای جدیدی خواهد شد. به این ترتیب ما شاهد اضافه شدن یک نماد قفل بر روی نماد برخی از برنامه ها خواهیم بود ، به این معنی که برای ورود به آنها ، باید با باز کردن قفل شناسه Facebook خود ادامه دهید. همچنین می توانید هنگام خواب حالت خواب را فعال کنید. این ساعت در صفحه نمایش نشان می دهد هنگامی که آیفون به شارژر Mag Safe متصل است.

ios15post21

به عنوان آخرین چاره ، ما یک ویژگی را می بینیم که بسیاری از کاربران می خواهند آن را اضافه کنند.
حالت Split View که به شما امکان می دهد همزمان با دو برنامه کار کنید. از آنجا که امروزه بسیاری از آیفون ها دارای صفحه نمایش 6 اینچی یا بزرگتر هستند ، وقت آن است که ببینیم این ویژگی به سیستم عامل iOS اضافه شده است.


بدون دیدگاه

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

کالا هایی که دیده ایید !
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
ارتباط مارکت
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
ارتباط مارکت