به دلیل نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از ثبت سفارش قیمت و موجودی را تلفنی چک کنید. | 02191002906

گوگل پیکسل واچ احتمالا در سال 2022 در دسترس خواهد بود

ertebatministrator 1400/09/16

در سال‌های اخیر شایعات زیادی درباره احتمال عرضه پیکسل واچ از سوی گوگل شنیده‌ایم
اما این اتفاق هرگز رخ نداده است. من اکنون گزارش اخیر را نقل می کنم.
به نظر می رسد گوگل این بار واقعا قصد دارد این ساعت را روانه بازار کند. البته با توجه به دفعات دیگری که این شایعه را شنیدیم؛ قطعا نمی توان انتظار بسیاری از این شایعات را داشت.

با این حال، گفته می شود که گوگل می خواهد
این محصول را در سال 2022 در همان معدود کشورهایی که گوشی های پیکسل می فروشند، عرضه کند. پیشنهاد. اسم رمز این ساعت هوشمند روهان است و مدیران گوگل به کارکنان خود اعلام کرده اند که آماده عرضه این محصول در سال آینده هستند.

Google Watch

انتظار می‌رود این ساعت با WearOS 3 عرضه شود
تا آخرین تجربه کاربری یک ساعت هوشمند مبتنی بر Google Watch را به مشتریان ارائه دهد. البته گویا سری 4 گلکسی واچ سامسونگ را که با همین سیستم عامل عرضه می شود و در اختیار کاربران قرار می گیرد را فراموش کرده اند! ناگفته نماند که ساعت هوشمند سامسونگ از رابط کاربری One UI سیستم عامل Wear OS استفاده می کند و پیکسل واچ احتمالا تجربه کاربری متفاوتی را ارائه می دهد.

این ساعت طراحی گرد دارد و به گفته کارمندانی
که تصاویر آن را دیده اند; هیچ مرزی در اطراف صفحه نمایش شما وجود ندارد. تصور یک صفحه نمایش بدون قاب می تواند کمی دشوار باشد. اما به یاد داشته باشید که این کارمندان فقط تصاویر این محصول را دیده اند و محصول نهایی ممکن است طراحی متفاوتی داشته باشد.

گزارش ها همچنین ادعا می کنند که گوگل پیکسل واچ توانایی اندازه گیری سلامت مصرف کننده و همچنین ردیابی فعالیت های ورزشی را دارد که با توجه به ماهیت این محصول واضح است. به نظر می رسد گوگل از کارمندان بخش های دیگر برای آزمایش این محصول کمک گرفته و در ماه نوامبر این ساعت را در اختیار برخی از کارمندان خود قرار داده است.

ویژگی های گوگل

البته هنوز مشخص نیست که نام محصول پیکسل واچ است یا خیر. اما با توجه به سیاست ثبت نام گوگل، این اقدام عاقلانه ای خواهد بود. اگر شایعات و نسخه Pixel Watch صحت داشته باشند، ممکن است این شرکت از همکاری با سامسونگ و دادن حق استفاده از WearOS 3 به آنها پشیمان شود. اما با توجه به آمار و عملکرد خوب ساعت های هوشمند جدید سامسونگ در بازار، این همکاری بسیار سودآور بود و سهم بسیار قابل توجهی از بازار ساعت های هوشمند را به گوگل داد.

تنها چیزی که در مورد دستگاه روهان به طور قطع می دانیم؛ برخلاف برخی ادعاها، این ساعت هوشمند نباید محصول Fitbit باشد. گوگل سال گذشته Fitbit را خریداری کرد و Fitbit بعداً اعلام کرد که قصد دارد ساعت‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل WearOS بسازد. اما نتیجه چندانی از این همکاری ندیدیم. تا کنون، به نظر نمی رسد که گوگل مانند بسیاری از خریدهای دیگر خود، از فیت بیت دست کشیده باشد. با تشکر.

امکانات

البته ناگفته نماند که گروه فیت بیت بخشی از محصولات
و خدمات گوگل است
و این شرکت تیم پوشیدنی خود را نیز با تیم فیت بیت ادغام کرده است. همچنین بسیاری گفته اند که این احتمال وجود دارد که ویژگی های انحصاری Fitbit در Wear OS موجود باشد و ممکن است برای اولین بار آن را در Rohan ببینیم.

ساعت هوشمند روهان دارای ویژگی های مشترکی
مانند نمایشگر ضربان قلب و گام شمار است
و شایعه شده است که نسخه فعلی باید روزانه شارژ شود. به گفته یکی از کارمندان گوگل که محصول را آزمایش کرده است؛ سرعت شارژ نیز بسیار پایین است. این ساعت بند های قابل جابجایی خود گوگل را حفظ می کند و این شرکت، مانند اپل، ممکن است به این نتیجه رسیده باشد که بازار بند بسیار سودآورتر از به اشتراک گذاشتن حق استفاده از آنها با تولیدکنندگان دیگر است.

اولین چیزی که می توانیم شاهد ارائه این ساعت هوشمند
در بهار 2022 باشیم. البته در صورت موفقیت آمیز بودن
تست های فعلی. این ساعت قرار است با اپل واچ رقابت کند و به نظر می رسد حداقل از نظر عمر باتری ناامید کننده توانسته است با اپل واچ برابری کند!


بروزترین اخبار روز موبایل در فروشگاه ارتباط همراه

بدون دیدگاه

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

کالا هایی که دیده ایید !
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
ارتباط مارکت
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
ارتباط مارکت