به دلیل نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از ثبت سفارش قیمت و موجودی را تلفنی چک کنید. | 02191002906

هدست واقعیت مجازی Quest Pro متا اوایل ماه اکتبر میلادی عرضه خواهد شد

ertebatministrator 1401/06/05

براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، شرکت متا قرار است در اوایل ماه اکتبر سال جاری میلادی از جدیدترین نسل هدست واقیعت مجازی خود رونمایی کند. در این راستا، این غول فناوری اعلام کرده است که این محصول جدید در کنفرانس خبری سالانه Meta Connect معرفی خواهد شد.

این خبر را شخصا خود مدیر عامل برند متا یعنی مارک زاکربرگ در گفتگویی که با جو روگن داشت اعلام کرد. این مقام مسئول متا در این مصاحبه اذعان داشت که هدست واقعیت مجازی جدید متا در ماه اکتبر سال جاری عرضه خواهد شد و با قابلیت‌های برجسته و مهمی همراه خواهد بود.

شایان ذکر است که مارک زاکربرگ مدل و ناج تجاری این هدست جدید را اعلام نکرد ولی به لطف شایعات و گزارش‌هایی که قبلا منتشر شده‌اند، می‌دانیم که این هدست با نام تجاری Quest Pro روانه بازار خواهد شد و احتمالا عضوی از خانواده متا Quest و یا Oculus Quest خواهد بود. البته قبلا نیز اسم پروژه هدست واقعیت مجازی متا نیز لو رفته بود که با نام Cambria شناخته می‌شد.

زاکربرگ در مصاحبه خود اشاره مختصری به مشخصات فنی هدست واقعیت مجازی خود نیز کرده است. در این راستا، ویژگی‌های مربوط به حرکات چشم و حالات چهره نیز به هدست واقعیت مجازی متا نیز اضافه خواهد شد. به عنوان مثال، مارک زاکربرگ ادعا کرده است که هدست Quest Pro قادر خواهد بود تا در حین گفتگو تماس چشمی مستقیم و تطبیق‌پذیر برقرار کند. به علاوه، این هدست می‌تواند حتی حالات چهره کاربر را نیز به صورت همزمان تقلید کند و به آواتار آن منتقل کند. حتی اگر کاربر حالات مختلفی مانند اخم، لبخند و غم را در چهره خود داشته باشد هدست Quest Pro قادر است به صورت آنی این حالات را اجرا کند.

در نهایت باید اشاره کرد که شایعه شده است هدست Quest Pro با قیمت 799 دلاری و یا بالاتر روانه بازار خواهد شد که آن را به گران‌ترین هدست واقعیت مجازی متا بدل می‌سازد. برای مطلع شدن از سایر مشخصات فنی هدست Quest Pro باید منتظر رویداد رسمی متا و عرضه آن باشیم. 


بدون دیدگاه

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

کالا هایی که دیده ایید !
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
ارتباط مارکت
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
ارتباط مارکت