به دلیل نوسانات شدید ارزی لطفا قبل از ثبت سفارش قیمت و موجودی را تلفنی چک کنید. | 02191002906

آیفون 14 پرو و پرو مکس به دوربین اولتراواید جدیدی مجهز خواهند بود

ertebatministrator 1401/06/09

در حالی که زمان برگزاری رویداد بزرگ Far Out اپل و رونمایی سری آیفون 14 در حال نزدیک‌ شدن است،  شایعات و گزارش‌های زیادی در حال منتشر شدن است که یکی از جدیدترین آن‌ها توسط تحلیلگر برجسته محصولات اپل یعنی مینگ چی کو در دسترس قرار گرفته است. طبق این گزارش، دو مدل آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس از دوربین فوق عریض جدیدی بهره خواهند برد که قادر است تصاویر را با اندازه پیکسلی 1.4 میکرومتری ثبت نماید. برای مقایسه، سری آیفون 13 پرو از اندازه پیکسلی 1.0 میکرومتری برای دوربین فوق عریض خود برخوردار هستند. در این راستا، به نظر می‌رسد این دوربین جدید می‌تواند تصاویری باکیفیت‌تر را ثبت کند و عملکرد بهتری در شرایط نوری کم داشته باشد.

مینگ چی کو در این گزارش اذعان کرده است که در سری آیفون 14 پرو سنسور جدید تصویربردای CMOS با یک موتور Voice Coil(VCM) و ماژول دوربین کامپکت جای خواهد گرفت که از نظر قیمتی حدود 70 درصد گران‌تر از نمونه‌های مشابه در سری آیفون 13 پرو هستند. به علاوه، مینگ چی کو باور دارد وظیفه توسعه سنسور CMOS بر عهده سونی خواهد بود در حالی که دو شرکت Minebea و Largan قطعه VCM را تامین خواهند کرد. ال‌جی نیز تامین‌کننده اصلی ماژول دوربین کامپکت خواهد بود.

در نهایت باید اشاره کرد که در کنار دوربین فوق عریض جدید، انتظار می‌رود سری آیفون 14 پرو به دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی جدید با فناوری ترکیب‌سازی پیکسلی 4 در 1 مجهز شود. این سنسور اصلی به احتمال زیاد می‌تواند تصاویر با دقت رنگی بالا را ثبت نماید و در شرایط نوری کم عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دهد. دوربین جلو سری آیفون 14 پرو نیز با پیشرفتی بزرگ از فوکوس خودکار و گشودگی دیافراگم F/1.9 بهره خواهد برد. 


بدون دیدگاه

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

کالا هایی که دیده ایید !
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
ارتباط مارکت
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
انتخاب آدرس جهت نمایش محصولات آن منطقه
تماس با ما
ارتباط مارکت